استیو جابز مبتکر الهام بخش

استیو جابز به عنوان یک مبتکر الهام بخش شناخته شده است که دوران تازه ای را در ابداعات فناوری های پیشرفته، اختراع و بازاریابی نرم افزارهای کامپیوتری رقم زده است که به سرعت دنیای فناوری را از رایانه گرفته تا تلفن های هوشمند دچار تغییر و تحول کرده است.
وی در سال ۱۹۷۶ همراه با استیو ووزنیاک شرکت اپل را راه اندازی کرد و در سال ۱۹۸۴
رایانه های شخصی را وارد بازار کرد که موفقیت های زیادی را برای آن به همراه داشت. استیو جابز در یک سخنرانی در ژوئن سال ۲۰۰۵ با یادآوری آن سال ها گفت: «ووز و من هنگامی که ۲۰ساله بودم شرکت اپل را از گاراژ خانه والدینم راه اندازی کردیم. ما سخت کار می کردیم و ظرف ده سال شرکت اپل از گروهی دو نفره در یک گاراژ، به شرکتی دو میلیارد دلاری با چهار هزار کارمند تبدیل شد. ما دقیقا یکسال قبل، بهترین اختراع خود یعنی مکینتاش را عرضه کرده بودیم و این زمانی بود که من ۳۰ ساله شده بودم.» وی در سال ۱۹۸۵به دلیل اختلاف با مدیران شرکت از اپل اخراج شد و تا زمان بازگشت به این شرکت در سال ۱۹۹۷ دو شرکت «Next»-سازنده رایانه - و استودیو فیلمسازی انیمیشن «پیکسار» را پایه گذاری کرد. جابز زمانی که به اپل بازگشت به عنوان مسوول تیم تولیدات کار خود را آغاز کرد و به چهره این شرکت در دنیای ارتباطات تبدیل شد. وی در دوران کاری اش با ابتکارهای خود دنیای موسیقی و تلفن های هوشمند را تکان داد.

 

 

/ 1 نظر / 79 بازدید
افزایش رنک گوگل و الکسا

افزایش پیج رنک گوگل | افزایش رنک الکسا | بازدید فوق العاده بالا | افزایش درصد سئوی وبلاگ شما با تبادل لینک با ما امکان پذیر است(پیج رنک ما 2 میباشد و تبادل لینک با ما 100% به افزایش رنک شما کمک میکند)