ممکن است شما عکسی را گرفته باشید و در کارت حافظه ذخیره شده باشد ولی به دلایل مختلف امکان مشاهده عکس از روی کارت حافظه و انتقال آن به داخل کامپیوتر وجود ندارد و یا ممکن است چندین عکس را به اشتباه و به هنگام کار کردن با دوربین دیجیتالی و یا موبایل خود پاک کرده باشید !!! نرم افزار های بسیاری برای بازیابی عکس های دیجیتالی از روی کارت حافظه وجود دارد ولی یکی از بهترین و ساده ترین نرم افزارهای بازیابی عکس های دیجیتال نرم افزار ArtPlus Digital Photo Recovery می باشد . این نرم افزار حجمش ۱.۲ مگابایت می باشد.

بعد از دانلود کردن نرم افزار ArtPlus Digital Photo Recovery  با کلیک بروی آیکون نرم افزار صفحه ای باز می شود که با کلیک بروی عبارت Run Digital Photo Recovery که در بالای صفحه قرار دارد نرم افزار را اجرا کنید ( این نرم افزار احتیاج به نصب ندارد ) .
بعد از اجرای نرم افزار بروی دکمه Next کلیک کنید ، در صفحه جدید درایو کارت حافظه خود را انتخاب کنید و بروی دکمه Next کلیک کنید . در  صفحه جدید (target folder ) مسیری را برای ذخیره کردن عکس هایی که از طریق نرم افزار بازیابی می شود بروی هارد کامپیوتر انتخاب کنید و بروی دکمه Start کلیک کنید . با کلیک بروی دکمه Start متناسب با حجم عکس های پاک و یا فرمت شده مدت زمانی طول می کشد تا عکس ها بازیابی شود.

منبع: www.MPcomputer.ir

نویسنده : علی عسگری ; ساعت ٢:٢٦ ‎ب.ظ روز شنبه ٢۱ آذر ۱۳۸۸
کلمات کلیدی :نرم افزار