شرکت گوگل زبان فارسی را به قسمت Gmail اضافه کرد. شما می توانید با رفتن به قسمت setting زبان Persian را انتخاب کنید تا جی میل شما تبدیل به فارسی گردد. به همین راحتی!ادامه مطلب

نویسنده : علی عسگری ; ساعت ٩:۱۱ ‎ب.ظ روز شنبه ٢۳ مهر ۱۳٩٠
کلمات کلیدی :علم و تکنولوژی
در اینجا چند فیلم آموزشی تقسیم سلولی مخصوص یادگیری بیشتر بچه های چهارم دبستانی جمع آوری کردم. امیدوارم مفید واقع شده باشد.

فیلم اول        فیلم چهارم  

فیلم دوم       فیلم پنجم   

فلیم سوم    فیلم ششم  

نویسنده : علی عسگری ; ساعت ۸:۱۱ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ٢٠ مهر ۱۳٩٠
کلمات کلیدی :آموزشی و کلمات کلیدی :علم و تکنولوژی و کلمات کلیدی :کودکان
 Crack SPSS 18 را بعد از دانلود، از حالت زیپ خارج کرده و محتویات پوشه را در جایی که SPSS را نصب کردید منتقل کنید. به همین سادگی!

 

دانلود:Crack SPSS 18

فایل کمکی


نویسنده : علی عسگری ; ساعت ۸:٢٥ ‎ب.ظ روز سه‌شنبه ۱٩ مهر ۱۳٩٠
کلمات کلیدی :نرم افزار
با دانلود و نصب این نرم افزار رایگان می توانید با خیال راحت به وبگردی بپردازید بدون ترس از اینکه دچار ویروس و یا تروجان شوید. لینک دانلود در قسمت زیر موجود می باشد.

 

دانلود: AVG LinkScanner

لینک کمکی

نویسنده : علی عسگری ; ساعت ٩:٥۳ ‎ب.ظ روز شنبه ۱٦ مهر ۱۳٩٠
کلمات کلیدی :نرم افزار و کلمات کلیدی :علم و تکنولوژی
استیو جابز، یکی از بنیانگذاران شرکت رایانه‌ ای اپل، که این کمپانی را به دومین شرکت با ارزش جهان تبدیل کرده است روز چهارشنبه در سن ۵۶ سالگی و پس از دست و پنجه نرم کردن با یک بیماری نادر درگذشت. استیو جابز از مدت‌ها پیش به نوع نادری از سرطان لوزالمعده مبتلا شده بود و پس از عمل جراحی سال ۲۰۰۴ برای درمان این بیماری، با عوارض مختلف آن روبرو بود. استیو جابز در سال ۱۹۵۵ در سانفرانسیسکو در خانواده ای جوان به دنیا آمد که وی را به فرزند خواندگی دادند. پاول و کلارا جابز که وی را به فرزندخواندگی پذیرفته بودند نام خانوادگی خود را بر وی گذاشتند و در سال ۱۹۶۰ به شهر کلارا ولی که بعدها به دره سیلیکون معروف شد رفتند. وی در کوپرتینو بزرگ شد که هم اکنون محل استقرار شرکت و دفتر مرکزی اپل است. .....ادامه مطلب

نویسنده : علی عسگری ; ساعت ٩:٢٤ ‎ب.ظ روز پنجشنبه ۱٤ مهر ۱۳٩٠
کلمات کلیدی :علم و تکنولوژی
آخرین نسخه Adobe Flash Player با ورژن 11 به بازار آمد. از قسمت زیر می توانید این نرم افزار مفید را دانلود کنید. حجم این فایل 3.59 مگابایت می باشد. 

 

دانلود : Adobe Flash Player 11

mirro 

 

نویسنده : علی عسگری ; ساعت ۳:٠۳ ‎ب.ظ روز پنجشنبه ۱٤ مهر ۱۳٩٠
کلمات کلیدی :نرم افزار