موتور جستجوی جدیدی را می خواهم معرفی کنم که yahbingoo نام دارد. این موتور جستجو بصورت همزمان و در یک صفحه، نتایج جستجوی سه موتور yahoo، bingo و google را نشان می دهد. برای دیدن این موتور جستجو اینجا را کلیک کنید.

نویسنده : علی عسگری ; ساعت ۱۱:٤٥ ‎ق.ظ روز جمعه ٢٩ امرداد ۱۳۸٩
کلمات کلیدی :علم و تکنولوژی
17 اوت ساعت ١١:۵۵ از واشنگتن خبر میرسد در ایالت آیوا شرکت تولید تخم مرغ، فرا خوان ٢٢٨ میلیون تخم مرغ تولیدی خود را از سراسر آمریکا داده است که علت آن آلوده بودن تخم مرغ ها به سم سالمونلا گزارش شده است. این شرکت تخم مرغ های خود را با نام های تجاری Lucerne, Albertson, Mountain Dairy, Ralph's, Boomsma's, Sunshine, Hillandale, Trafficanda, Farm Fresh, Shoreland, Lund, Dutch Farms وKemp به بازار عرضه کرده است.

نشانه های مسمومیت با سم سالمونلا عبارت است از: اسهال، دردهای شکمی، تب بالا به مدت ٢ تا ٣ روز. تا کنون ٢۶۶ نفر  در کالیفورنیا و ٧ نفر در مینه سوتا آلوده به این سم شده اند.

اگر اطلاعات بیشتری در مورد سم سامنولا لازم دارید به این سایت مراجعه کنید.

منبع: یاهو نیوزادامه مطلب

نویسنده : علی عسگری ; ساعت ۱:٠٠ ‎ق.ظ روز پنجشنبه ٢۸ امرداد ۱۳۸٩
کلمات کلیدی :متفرقه
اگر برای خواندن کتابهای الکترونیکی با مشکل مواجه هستید، بهترین نرم افزار موجود Microsoft Reader می باشد. که هم این نرم افزار و هم آپدیت آن را از زیر می توانید دانلود کنید. حجم برنامه اصلی ٣.۵٨ مگابایت و حجم آپدیت آن ١.٧۴ مگا بایت می باشد.

 

Update

Microsoft Reader 2.1.1

نویسنده : علی عسگری ; ساعت ۱٢:٢٧ ‎ق.ظ روز پنجشنبه ٢۸ امرداد ۱۳۸٩
کلمات کلیدی :نرم افزار و کلمات کلیدی :علم و تکنولوژی
اگر به دنبال جستجوی طبقه بندی شده مطالب همراه با لینک دانلود آنها هستید هیچ راهی ندارید مگر اینکه به سایت topshareware مراجعه کنید. برای رفتن به این سایت اینجا را کلیک کنید.

نویسنده : علی عسگری ; ساعت ۱۱:٢٦ ‎ب.ظ روز سه‌شنبه ٢٦ امرداد ۱۳۸٩
کلمات کلیدی :علم و تکنولوژی و کلمات کلیدی :نرم افزار
اگر به اشتباه عکس های مموری کارت خود را پاک کرده اید اصلا نگران نباشید. با نرم افزار ArtPlus می توانید تمام عکس های خود را بازیابی کنید.

 

دانلود: Art Plus Digital Photo Recovery 2.0

نویسنده : علی عسگری ; ساعت ۱:٤۳ ‎ب.ظ روز جمعه ٢٢ امرداد ۱۳۸٩
کلمات کلیدی :نرم افزار
با نرم افزار  dopdf به راحتی و بصورت کاملا مجانی می توانید به تبدیل فایل های ماکروسافت آفیس خود به صورت pdf بپردازید. این نرم افزار را از قسمت زیر می توانید دانلود کنید. حجم این نرم افزار 4.23 مگابایت می باشد. این نرم افزار با تمام نسخه های ویندوز سازگاری کامل دارد.

 

دانلود:

dopdf 7.1.342

یا

dopdf 7.1.342

نویسنده : علی عسگری ; ساعت ٢:٥۸ ‎ب.ظ روز پنجشنبه ٢۱ امرداد ۱۳۸٩
کلمات کلیدی :نرم افزار
آخرین نسخه از نرم افزار کاربردی winrar را می توانید از قسمت های زیر دانلود کنید:

 

winrar 32 bit 3.93

winrar 64 bit 3.93


winrar farsi 32 bit

winrar farsi 64 bit

نویسنده : علی عسگری ; ساعت ٦:٢٤ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ٢٠ امرداد ۱۳۸٩
کلمات کلیدی :نرم افزار
آرتمیس Artemis نخستین زن دریانورد ایرانی است که در حدود 2480 سال پیش، فرمان دریاسالاری خویش را از سوی خشایارشاه هخامنشی دریافت کرد و اولین بانویی میباشد که در تاریخ دریانوردی جهان در جایگاه فرماندهی دریایی قرار گرفته است. در سال 484 پیش از میلاد، هنگامی که فرمان بسیج دریایی برای شرکت در جنگ با یونان از سوی خشایارشاه صادر شد، آرتمیس یکی از فرمانروایان سرزمین کاریه (یکی از بخشهای سوریه کنونی) با 5 فروند کشتی جنگی که خود فرماندهی آنها را در دست داشت، به نیروی دریایی ایران پیوست. در این جنگ که ایرانیان موفق به تصرف آتن شدند، نیروی زمینی ایران را 800 هزار پیاده و 80 هزار سوار تشکیل میداد و نیروی دریایی ایران شامل 1200 کشتی جنگی و 3 هزار کشتی حمل ونقل بود. آرتمیس در سال 480 پیش از میلاد در جنگ سالامین Salamine که بین نیروی دریایی ایران و یونان درگرفت، شرکت داشت و ...ادامه مطلب

نویسنده : علی عسگری ; ساعت ٩:٥٧ ‎ب.ظ روز یکشنبه ۱٧ امرداد ۱۳۸٩
کلمات کلیدی :آموزشی
تابلوی زیر، اثر «ویسنته لوپز» نقاش اسپانیایی قرن 18 است که روایت کننده ی یکی از داستان های پرشور و افتخارآمیز تاریخ ایران باستان می باشد.

در لغت نامه ی دهخدا زیر عنوان «پانته آ / پان ته آ» بر اساس روایت «گزنفون» آمده است که هنگامی که مادها پیروزمندانه از جنگ شوش برگشتند، غنائمی با خود آورده بودند که بعضی از آن ها را برای پیشکش به کورش بزرگ عرضه می کردند. در میان غنائم زنی بود بسیار زیبا و به قولی زیباترین زن شوش به نام پانته آ که همسرش به نام «آبراداتاس» برای مأموریتی از جانب شاه خویش رفته بود. چون وصف زیبایی پانته آ را به کورش گفتند، کورش درست ندانست که زنی شوهردار را از همسرش بازستاند و هنگامی که توصیف زیبایی زن از حد گذشت و به کورش پیشنهاد کردند که...(بقیه داستان در ادامه مطلب)ادامه مطلب

نویسنده : علی عسگری ; ساعت ۱٢:۱٧ ‎ق.ظ روز شنبه ۱٦ امرداد ۱۳۸٩
کلمات کلیدی :آموزشی
این بازی ها مخصوص بچه های کلاس چهارم می باشد.

بازی اول

بازی دوم

بازی سوم

بازی چهارم

نویسنده : علی عسگری ; ساعت ٩:۱٤ ‎ق.ظ روز یکشنبه ۱٠ امرداد ۱۳۸٩
کلمات کلیدی :ریاضی و کلمات کلیدی :آموزشی و کلمات کلیدی :سرگرمی و کلمات کلیدی :کودکان
   اولین کتاب من با عنوان " Antecedents of Organizational Citizenship Behavior in Public Sector" در آمریکا به چاپ رسید.

قیمت کتاب 88 دلار می باشد.

 

نویسنده : علی عسگری ; ساعت ۱:۱۱ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ٦ امرداد ۱۳۸٩
کلمات کلیدی :آموزشی
با استفاده از 9 بازی زیر، بچه های 7 و 8 ساله می توانند درک بهتری از ارزش مکانی را داشته باشند و آموزش ریاضی برای آنها لذت بخش تر خواهد بود.

بازی اول

بازی دوم         

بازی سوم 

بازی چهارم

بازی پنجم

بازی ششم

بازی هفتم

بازی هشتم

بازی نهم

نویسنده : علی عسگری ; ساعت ۱٠:٥٦ ‎ق.ظ روز دوشنبه ٤ امرداد ۱۳۸٩
کلمات کلیدی :ریاضی و کلمات کلیدی :آموزشی و کلمات کلیدی :کودکان و کلمات کلیدی :علم و تکنولوژی